Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
F.H.U. Roster-sprzedaż,wynajem,montaż

F.H.U. Roster-sprzedaż,wynajem,montaż

AKALA FARAONE Sp. z o.o.

AKALA FARAONE Sp. z o.o.

Poleć nas innym
Altrad - Końskie Spółka z o.o.
Altrad - Końskie Spółka z o.o.

Rusztowania przejezdne

zostały stworzone jako alternatywa dla rusztowań fasadowych i modułowych. Padstawowymi zaletami są szybki i bezproblemowy montaż oraz dzięki zastosowaniu wysokogatunkowego stopu aluminiowego niewielki ciężar przy jednocześnie dużej trwałości.

 

Rusztowania ramowe


mają szczególne zastosowanie podczas prowadzenia prac budowlanych. Pozwalają na bardzo szybkie i pewne obudowanie konstrukcji budowlanych, a przy użyciu wsporników (konsol) oraz dźwigarów umożliwiają obudowę obiektów o skomplikowanych kształtach. Rusztowania te cechują się prostym i logicznym montażem, który gwarantuje uzyskanie praktycznych i bezpiecznych konstrukcji.

 

Rusztowania modułowe


“ROTAX” są nowoczesnymi rusztowaniami przestrzennymi, które zastępują dotychczas stosowane rusztowania rurowe. Dzięki nim można realizować nawet najbardziej skomplikowane zadania. Doskonale nadają się do zabudowy okrągłych obiektów takich jak: wieże, kotły i zbiorniki.

 

Szalunki ścienne Midi Box


przeznaczone są do prowadzenia wszelkich betonowych prac budowlanych. Optymalne zestawienie dowolnego szalunku zapewnia pełna gama płyt szalunkowych o szerokości od 30 do 90 cm i wysokości 150, 270 i 300 cm. Dopuszczalne parcie betonu wynosi 60 kN/m2

 

Szalunki stropowe


oparte są na systemie stalowych podpór o regulowanych wysokościach - od 1482 do 5500 mm - oraz drewnianych dźwigarków - o długościach od 1300 do 5900 mm. Pełna gama proponowanych podpór i dźwigarków zapewnia optymalne zestawienie dowolnego szalunku stropu.

System ten ze względu na prostotę montażu gwarantuje łatwe i sprawne wykonanie prac, zapewniając przy tym pełne bezpieczeństwo osobom pracującym na budowach.

 

Akcesoria

Wciągarki

Siatki i plandeki rusztowaniowe

Zsyp do gruzu

Kozioł budowlany

 

 

 

 

 

 

Strona internetowa:www.altrad-konskie.pl
Wizytówka:www.altad.rusztowaniawpolsce.pl
Adres e-mail:biuro@altrad-konskie.pl
Telefon:

tel. +48 41-375-12-48

tel. +48 41-375-43-10

Ulica:Warszawska 52
Kod i miasto:26-200 Końskie
Województwo:Świętokrzyskie
Dodatkowe zdjęcia