Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
F.H.U. Roster-sprzedaż,wynajem,montaż

F.H.U. Roster-sprzedaż,wynajem,montaż

AKALA FARAONE Sp. z o.o.

AKALA FARAONE Sp. z o.o.

Poleć nas innym
AMED
AMED
Jesteśmy firmą zorientowaną na nieustannie rozwijające się potrzeby klienta. W każdej sytuacji oferujemy swoją pomoc i radę popartą wieloletnim doświadczeniem oraz aktualną wiedzą na temat najnowszych technologii wykorzystywanych w budownictwie.
Tworzymy firmę z ponad dwudziestoletnią tradycją. Swoją działalność rozpoczęliśmy w roku 1981 wykonując usługi ogólnobudowlane.
Obecnie oferujemy sprzedaż i dzierżawę rusztowań i szalunków. W przypadku nie typowych form architektonicznych wykonujemy indywidualne formy nie systemowe. Uzupełnieniem oferty są nowoczesne systemy ściągów i zakotwień, dystansów oraz uszczelnień. Nadal również oferujemy sprzedaż elektronarzędzi do drewna, betonu i stali. Konsekwentnie przez lata dążyliśmy do przygotowania oferty kompleksowej, opartej na nowoczesnych systemach budowlanych i skoncentrowanej na potrzebach naszych klientów. Wytrwale pracowaliśmy na sposobem obsługi otwartym na problemy naszych odbiorców, nie pozostawiając ich na żadnym etapie współpracy bez wsparcia technicznego i logistycznego. Odpowiedzi na pytanie: "Czy świadczymy usługi na wysokim poziomie?" oczekujemy już tylko od Ciebie.

Oferujemy:

Aluminiowe rusztowania przejezdne.


We wszystkich niskopoziomowych zastosowaniach nasze rusztowania przejezdne stanowią bezpieczną platformę roboczą. Wieże przejezdne są stabilnymi ramami zmontowanymi na kółkach, które można szybko i łatwo przesuwać z miejsca na miejsce, dzięki czemu wieże te stanowią idealną propozycję dla prac tymczasowych i instalacyjnych. Nasze aluminiowe rusztowania przejezdne są dostępne w wielu różnych wersjach. Są łatwe w transporcie i wznoszeniu oraz posiadają wszelkie niezbędne cechy bezpieczeństwa.

Spełnią wszystkie oczekiwania

Aluminiowe rusztowania przejezdne możemy dostarczyć w standardowych długościach1,80 m,2,50 mi3,00 m. Dodatkowo istnieje wybór między pojedynczą (85 cm) i podwójną szerokością podestu (145 cm). Rusztowanie przejezdne 145 z dwoma znajdującymi się obok siebie podestami jest rozwiązaniem najczęściej stosowanym w praktyce. Rusztowanie przejezdne 85 szczególnie nadaje się do prac w ciasnych lub zapełnionych pomieszczeniach.

Różnorodne możliwości rozbudowy

Poza wariantami podstawowymi z poszczególnych komponentów naszego systemu rusztowań przejezdnych można budować różnorodne, złożone konstrukcje. Wieże mogą być łączone ze sobą nawzajem lub

z rusztowaniami tworząc schody rusztowań lub być używane jako pomosty dostępowe swobodnie podparte.

Małe wymiary, wielkie możliwości
W przypadku szczególnie małych przestrzeni z pomocą idą nasi mali specjaliści: składane rusztowanie przejezdne i rusztowanie przejezdne mini. Składane rusztowanie przejezdne jest idealnym rozwiązaniem do prac renowacyjnych i konserwacyjnych wewnątrz obiektów. Dostarczamy je w różnych rozmiarach o wysokości platformy do ok.6,00 m, a w stanie gotowym do użycia potrzebne jest miejsce do ustawienia wielkości ok. 1,80 x0,70 m. Mechanizm składania pozwala na znaczne zmniejszenie miejsca potrzebnego do transportu i przechowywania. Rusztowanie przejezdne mini zostało zaprojektowane specjalnie do prac na małych wysokościach, a więc wszędzie tam, gdzie drabina nie jest wystarczającą platformą do pracy. Składa się tylko z jednej części i może być nastawiane na wysokości platform0,40 m,0,80 m,1,00 mlub1,25 m
Strona internetowa:www.amed.com.pl
Wizytówka:www.amedr.przejezdne.rusztowaniawpolsce.pl
Adres e-mail:amed@amed.com.pl
Telefon:tel. + 48 41 301 43 00
tel. + 48 601 480 897
tel. + 48 41 301 43 10
Ulica:Komunalna 3
Kod i miasto:26-026 Morawica
Województwo:Świętokrzyskie
Dodatkowe zdjęcia