Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
F.H.U. Roster-sprzedaż,wynajem,montaż

F.H.U. Roster-sprzedaż,wynajem,montaż

AKALA FARAONE Sp. z o.o.

AKALA FARAONE Sp. z o.o.

Poleć nas innym
BPM Sp. z. o.o. Wynajem, montaż rusztowań i szalunków
BPM Sp. z. o.o.  Wynajem, montaż rusztowań i szalunków
Nasza firma specjalizuje się w sprzedaży, wynajmie oraz montażu rusztowań oraz szalunków.

Firma "BPM" Sp. z o.o. powstała 1 marca 2005r. poprzez wydzielenie jej z ZPHU "JOBIMET" Józef Bardłowski. Zajmujemy się dzierżawą i sprzedażą rusztowań i szalunków. Chcielibyśmy zaoferować Państwu szeroką gamę produktów oferowanych przez firmę BPM sp. z o.o. jedynego autoryzowanego przedstawiciela firmy Altrad Mostostal w płn-wsch. Polsce - lidera wśród producentów solidnych rusztowań i szalunków na rynku krajowym i europejskim.

Należą do nich:

- rusztowania fasadowe (idealnie nadają się do tynkowania, malowania, docieplania, ciężkich prac typu: murowanie; cechują się dużą stabilnością oraz statecznością)

- rusztowania modułowe ROTAX (idealne do skomplikowanych zadań; świetnie nadają się do zabudowy okrągłych obiektów, takich jak: wieże, kotły, zbiorniki)

- rusztowania przejezdne (przeznaczone są do prac budowlanych i montażowych wewnątrz i na zewnątrz budynków - tam, gdzie ważna jest możliwość szybkiego i częstego przemieszczania)

- szalunki ścienne MIDI BOX (przeznaczone są do prowadzenia wszelkich betonowych prac budowlanych, a ich montaż na budowie możliwy jest bez użycia dźwigu)

- szalunki stropowe BS (system ten, ze względu na prostotę montażu, gwarantuje łatwe i sprawne wykonanie prac, zapewniając przy tym pełne bezpieczeństwo osobom pracującym na budowach)

- budowlany zsyp do gruzu (zapewnia usprawnienie prac remontowych przy jednoczesnym maksymalnym zapewnieniu czystości)

- siatki i plandeki rusztowaniowe (zabezpieczają przed niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi: deszczem, wiatrem, śniegiem)

Strona internetowa:www.bpmrusztowania.pl
Wizytówka:www.bpm.rusztowaniawpolsce.pl
Adres e-mail:bpmrusztowania@wp.pl
Telefon:tel./fax. +48 85 745 47 68
tel.kom. +48 606 118 224
Ulica:Czarna 4/1
Kod i miasto:15-395 Białystok
Województwo:Podlaskie
Dodatkowe zdjęcia