Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
F.H.U. Roster-sprzedaż,wynajem,montaż

F.H.U. Roster-sprzedaż,wynajem,montaż

AKALA FARAONE Sp. z o.o.

AKALA FARAONE Sp. z o.o.

Poleć nas innym
Największe dźwigi, najszybsze windy
(2012-10-19)el.jpg

Największe dźwigi, najszybsze windy


Na II Międzynarodowe Targi Dźwigów zapraszamy do Targów Kielce od 24 do 26 października

Wystawa EURO-LIFT jest jedyną w tej części Europy - do tej pory branża dźwigowa w ogóle nie była w Polsce doceniana, pomimo jej ogromnego potencjału. Targi EURO-LIFT to okazja do zaprezentowania hitów i rynkowych premier z branży transportu bliskiego. To jeden z najlepszych debiutów w Targach Kielce w 2010 roku.


W tym roku szykuje się rekord - wystawa jest większa niż jej pierwsza edycja. W Międzynarodowych Targach Dźwigów EURO-LIFT udział weźmie ponad 100 firm z 16 państw. Jest to m.in. efekt współpracy z organizatorem Targów INTERLIFT w Augsburgu, Stowarzyszeniem Producentów Dźwigów z Chin. Poza tym, trudna sytuacja gospodarcza we Włoszech i odwołanie targów w Mediolanie, spowodowało jeszcze większe zainteresowanie naszym rynkiem ze strony firm z tej części kontynentu. O atrakcyjności rynku polskiego, jako odbiorcy tej branży, świadczy 60% udział firm spoza naszego kraju - wśród nich dominują nasi sąsiedzi Niemcy, ale silną grupą są również wystawcy z Włoch i Turcji. Po raz pierwszy w targach udział wezmą firmy z Czech, Francji, Węgier i Tajwanu. Ponadto zobaczymy stoiska przedsiębiorstw z Chin, Grecji, Hiszpanii, Rosji, Szwajcarii, USA, Belgii, Szwecji i oczywiście uznane marki z Polski.

Na Targach EURO-LIFT z pewnością zostaną pokazane wszystkie aktualności dotyczące branży dźwigowej. A tematyka jest naprawdę szeroka. Od urządzeń dźwigowych i komponentów do wind, napędów, kabin, drzwi i lin windowych począwszy, poprzez sterowniki, systemy kontroli i bezpieczeństwa, elementy obsługowe i wskazujące, hydraulikę, osprzęt i wyposażenia, a na prasie fachowej skończywszy.

Targi EURO-LIFT to połączenie biznesu i nauki. Potwierdza to program imprezy wypełniony spotkaniami branżowymi. Znalazły się w nim m.in. konferencje organizowane przez Polskie Stowarzyszenie Producentów Dźwigów na temat konserwacji dźwigów oraz bezpieczeństwa i nowych regulacji prawnych, a także seminarium przygotowane przez Stowarzyszenie Pracodawców Branży Dźwigowej „Kierunki rozwoju branży dźwigowej’.

Wszyscy chętni będą mogli wziąć udział w seminarium n.t. „ Przygotowanie nieruchomości do sezonu zimowego”.

Przy organizacji wydarzenia Targi Kielce wspomagają: Polskie Stowarzyszenie Producentów Dźwigów i Europejskie Wydawnictwa Informacji Technicznych, wydawca Magazynu Dźwig. 

Patronat nad Targami objęli: Minister Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej, Komendant Główny Państwowej Straży Pożarnej, Centrum Bezpieczeństwa Technicznego, Urząd Dozoru Technicznego i Stowarzyszenie Architektów Polskich.
 
Szczegółowe informacje o targach dostępne są na stronie
www.euro-lift.targikielce.pl