Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
F.H.U. Roster-sprzedaż,wynajem,montaż

F.H.U. Roster-sprzedaż,wynajem,montaż

AKALA FARAONE Sp. z o.o.

AKALA FARAONE Sp. z o.o.

Poleć nas innym
VI Mistrzostwa Polski Branży Budowlanej w piłce nożnej sześcioosobowej, Rewal 11-12.09.2010
(2010-09-12)

Po raz kolejny zapraszamy firmy związane z branżą budowlaną do uczestnictwa w sportowej rywalizacji. VI Mistrzostwa Polski Branży Budowlanej w piłce nożnej sześcioosobowej odbędą się w dniach 11-12 września 2010r. nad morzem w Rewalu.
 

rt.jpg

Po raz kolejny nadmorski Rewal, będzie miejscem rywalizacji Mistrzostw Polski Branży Budowlanej w piłce nożnej sześcioosobowej. Rewal jest miejscem szczególnym dla sympatyków aktywnego wypoczynku. Doskonałe hotele i pensjonaty, nowoczesne obiekty sportowe, a przede wszystkim wspaniały klimat i możliwość rywalizacji w niepowtarzalnej nadmorskiej scenerii, to argumenty, które skłaniają zespoły do wspólnej zabawy. Decyzja o miejscu organizacji spotkała się z ogromnym zadowoleniem potencjalnych uczestników mistrzostw. Organizatorzy przewidują rekordową frekwencją. Deklarację uczestnictwa wstępnie zgłosiło wiele nowych firm, które po raz pierwszy wezmą udział w mistrzostwach. Do rywalizacji wracają również firmy, które wielokrotnie rywalizowały w tego typu turniejach, a z różnych powodów nie uczestniczyły w ostatniej edycji.

W ubiegłorocznych mistrzostwach rozegranych we wrześniu 2009 r. w Szczyrku, najlepsza okazała się drużyna Inwest-Bud Zgierz, która w finale pokonała Swedwood Lubawa. Trzecie miejsce zajęła drużyna Transblach Tymbark, a czwarte PRD Gielniów.

vi-mpbb.jpg

Tegoroczne mistrzostwa, tak jak wcześniejsze, będą rozgrywane wg formuły „5 + 1”, czyli pięciu zawodników w polu + bramkarz. Każda drużyna może w ramach rozgrywek zgłosić maksymalnie 13 zawodników, oraz dowolną ilość osób towarzyszących. Mecze rozgrywane będą równolegle na dwóch boiskach ze sztuczną nawierzchnią o wymiarach 55x35 m  z bramkami 2x5 m.

W związku z amatorską formułą zawodów, w turnieju nie mogą uczestniczyć zespoły sponsorowane. Organizatorzy przyjmują do uczestnictwa w zawodach tylko drużyny zakładowe.

Dla uczestników turnieju organizatorzy jak zawsze przygotowali bardzo dużą ilość nagród i upominków, co dodatkowo uprzyjemni sportową rywalizację. Wszystkie firmy uczestniczące w zawodach, otrzymają bon na zakup profesjonalnego sprzętu sportowego w sklepie firmowym Almar-Sport.

Zapraszamy kolejny raz wszystkie firmy związane z branżą budowlaną do wspólnej zabawy oraz spędzenia wolnego czasu w niepowtarzalny, pełen sportowych emocji sposób.

Szczegółowych informacji udzielamy telefonicznie lub pocztą e-mail.
 
Zgłoszenia przyjmujemy do 06 sierpnia 2010r. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Wszystkie firmy zainteresowane uczestnictwem prosimy o kontakt w celu uzyskania pełnych informacji.

"Almar-Sport" s.c.
Tomasz Wychowaniec, Dionizy Niemczyk
ul. Wrocławska 62
58-306 Wałbrzych
tel. +48 74 665 03 45,
tel. kom.+48 665 04 45
tel. kom. +48 609 20 30 45,
tel. kom. +48 609 080 167
e-mail: biuro@almar-sport.pl,
e-mail: tomasz@almar-sport.pl