Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
F.H.U. Roster-sprzedaż,wynajem,montaż

F.H.U. Roster-sprzedaż,wynajem,montaż

AKALA FARAONE Sp. z o.o.

AKALA FARAONE Sp. z o.o.

Poleć nas innym
RZETELNI W BIZNESIE – ogłoszenie Wyników I edycji programu już w czerwcu
(2011-04-26)
Organizatorzy Programu, Mazowieckie Zrzeszenie Handlu Przemysłu i Usług wraz z Naczelną Radą Zrzeszeń Handlu i Usług pragną Państwa poinformować, iż rozstrzygnięcie I edycji Programu „RZETELNI W BIZNESIE” nastąpi 18 czerwca 2011 roku na Wielkiej Gali, podczas której zostaną uhonorowane Firmy, Instytucje oraz Placówki Zdrowia z 16 województw.

rz.jpg


Przyznane zostaną następujące Certyfikaty w Czterech Projektach Programu:

1) Certyfikat Rzetelni w Biznesie –przyznawany firmom, które z poszanowaniem zasad etycznych w biznesie, spełniają kryteria wysokiej jakości organizacji pracy i zarządzania.

2) Certyfikat Rzetelni dla Biznesu –przyznawany samorządom, które dbając o wysokie standardy rzetelnie współpracują z inwestorami oraz partnerami biznesowymi z zachowaniem terminowości i norm etycznych.

3) Certyfikat Rzetelni w Ochronie Zdrowia –przyznawany zakładom opieki zdrowotnej oraz firmom działającym w sektorze medycznym, które na każdym etapie działania kierują się etyką, profesjonalizmem, rzetelnością oraz efektywnością zarządzania.

4) Certyfikat Rzetelna Instytucja – Certyfikat przyznawany instytucjom oraz jednostkom, które w swoim działaniu mają istotny wpływ na rozwój społeczny, gospodarczy i kulturalny otoczenia, w którym funkcjonują.

Bardzo dużą wagę Organizatorzy przywiązuje do propagowania wzorów godnych naśladowania. Dlatego też podczas Gali zostaną wręczone Certyfikaty „Rzetelni dla Biznesu” ludziom najbardziej zasłużonym dla rozwoju przedsiębiorczości, których działalność i postawa życiowa miała znaczący wpływ na rozwój polskiej gospodarki w ostatnich latach. Nagroda, która będzie symbolem ludzi uczciwych i rzetelnych, na których pracodawcy zawsze mogą liczyć.

Organizatorzy są przekonani, iż wydarzenie to na stałe wpisze się w działania służące propagowaniu etycznych zachowani w życiu i biznesie, a dzięki uhonorowanym w Programie „Rzetelni w Biznesie” będzie cieszyło się wielką estymą.
 
Biuro konkursu:

EUROPA 2000 Consulting Sp z o.o.

ul. Popas 7
02-196 Warszawa
tel. +48 (22) 609 18 10
fax +48 (22) 609 18 20
e-mail: sekretariat@europa2000.pl
WWW:  www.europa2000.pl

rusztowania_rgb1.png

                                           Patronem medialnym projektu