Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
F.H.U. Roster-sprzedaż,wynajem,montaż

F.H.U. Roster-sprzedaż,wynajem,montaż

AKALA FARAONE Sp. z o.o.

AKALA FARAONE Sp. z o.o.

Poleć nas innym
POLSPRZĘT Janusz Morawiec - Rusztowania Warszawskie
POLSPRZĘT Janusz Morawiec - Rusztowania Warszawskie
POLSPRZĘT jest firmą, która powstała w 1999r. Od samego początku zajmowaliśmy się sprzedażą detaliczną i hurtową. W roku 2008 postanowiliśmy odpowiedzieć na potrzeby lokalnego rynku i zajęliśmy się sprzedażą oraz WYNAJMEM RUSZTOWAŃ.

Zawieszając sobie wysoko poprzeczkę od samego początku postanowiliśmy sprzedawać tylko POLSKIE RUSZTOWANIA znanych firm, które posiadają pełną dokumentację techniczną. Kolejnym milowym krokiem było wprowadzenie do oferty sprzedaży SZALUNKÓW STROPOWYCH I ŚCIENNYCH.

Na dzień dzisiejszy jesteśmy jednym z największych dostawców RUSZTOWAŃ na Śląsku, a dzięki dobrze zorganizowanej logistyce potrafimy i oczywiście obsługujemy klientów z najdalszych zakątków Polski i Europy.

W naszej ofercie znajdą Państwo RUSZTOWANIA i SZALUNKI wymiarowo dostosowane do takich systemów jak: PLETTAC, LAYHER, RUX, WARSZAWSKIE, ALTRAD, MOSTOSTAL, TERMOSPRZĘT, HUNNEBECK, TEKKO, RASTO, MANTO, HARSCO, STEICO i wiele innych.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy POLSPRZĘT, dla której jakość, uczciwość, profesjonalizm i tak ważna w dzisiejszych czasach terminowość jest czymś nadrzędnym.
Strona internetowa:www.rusztowaniaszalunki.pl
Wizytówka:www.polsprzetwarw.rusztowaniawpolsce.pl
Adres e-mail:polsprzet@gmail.com
Telefon:tel. kom. +48 502 367 684
Ulica:ul. Makowa 1A
Kod i miasto:43-440 Goleszów
Województwo:Śląskie
Dodatkowe zdjęcia