Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
F.H.U. Roster-sprzedaż,wynajem,montaż

F.H.U. Roster-sprzedaż,wynajem,montaż

AKALA FARAONE Sp. z o.o.

AKALA FARAONE Sp. z o.o.

Poleć nas innym
Międzynarodowe Targi Dźwigów EURO-LIFT, Kielce 20-22.10.2010
(2010-10-22)
Międzynarodowe Targi Dźwigów EURO-LIFT, Kielce 20-22.10.2010

TARGI KIELCE S.A.
ul. Zakładowa 1
25-672 Kielce

el.jpg

Międzynarodowe Targi Dźwigów EURO-LIFT
odbędą się w dniach 20-22 października 2010 roku na terenie Targów Kielce i będą imprezą cykliczną, odbywającą się co dwa lata. To z pewnością największe tego typu przedsięwzięcie w Europie Środkowo-Wschodniej. Takiego wydarzenia jeszcze w Polsce nie było!

Tematyka transportu bliskiego jest coraz głośniej i szerzej poruszana na całym świecie. Również w Polsce rynek związany z produkcją dźwigów, schodów ruchomych i komponentów stale się poszerza, a wymogi europejskie powodują, że ta właśnie branża z pewnością będzie się w naszym kraju zdecydowanie rozwijać.

Stąd inicjatywa, a w efekcie realizacja pomysłu na organizację Targów EURO-LIFT w Polsce. Wychodzą one naprzeciw oczekiwaniom inwestorów, producentów oraz zarządców, skupiając w jednym miejscu i czasie wszystkich zainteresowanych branżą dźwigową w tej części Europy. Międzynarodowy charakter powoduje, że impreza wychodzi ze swoją ofertą daleko poza granice Polski, a nawet Starego Kontynentu.

Na Targach EURO-LIFT z pewnością zostaną pokazane wszystkie aktualności dotyczące branży dźwigowej nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Impreza będzie doskonałą okazją do zaprezentowania nie tylko krajowych hitów i rynkowych premier dotyczących transportu bliskiego. A tematyka będzie naprawdę szeroka. Od urządzeń dźwigowych i komponentów do wind, napędów, kabin, drzwi i lin windowych począwszy, poprzez sterowniki, systemy kontroli i bezpieczeństwa, elementy obsługowe i wskazujące, hydraulikę, osprzęt i wyposażenia, a na prasie fachowej, prezentacji związków i stowarzyszeń skończywszy.

Impreza została pomyślana w ten sposób, aby każdy mógł uczestniczyć w interesujących go wydarzeniach. Stąd, oprócz wystaw i prezentacji, równolegle odbywać się będą konferencje, wykłady, seminaria i spotkania branżowe.

Organizatorami Targów EURO-LIFT są Targi Kielce, Polskie Stowarzyszenie Producentów Dźwigów, a główny patronat medialny obejmie Europejskie Wydawnictwo Informacji Technicznych - wydawca Magazynu Dźwig. 

 Zakres branżowy targów EURO-LIFT:

- urządzenia dźwigowe i komponenty do wind,
- schody i chodniki ruchome,
- napędy,
- sterowania,
- systemy kontroli i bezpieczeństwa,
- kabiny,
- drzwi,
- liny windowe,
- elementy obsługowe i wskazujące,
- hydraulika,
- osprzęt i wyposażenie,
- bezpieczeństwo i higiena pracy,
- prasa fachowa oraz związki i stowarzyszenia