Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
F.H.U. Roster-sprzedaż,wynajem,montaż

F.H.U. Roster-sprzedaż,wynajem,montaż

AKALA FARAONE Sp. z o.o.

AKALA FARAONE Sp. z o.o.

Poleć nas innym
Międzynarodowe Targi Budownictwa BUDMA 2011, Poznań 11-14.01.2011
(2011-01-14)
Międzynarodowe Targi Budownictwa BUDMA 2011, Poznań 11-14.01.2011

Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o.
ul. Głogowska 14
60-734 Poznań

budma.jpg

Międzynarodowe Targi Budownictwa BUDMA należą do grona wiodących spotkań biznesowych dla branży budowlanej w tej części Europy.

Tematem przewodnim najbliższej edycji Międzynarodowych Targów Budownictwa BUDMA, które odbędą się w dniach 11-14 stycznia 2011 w Poznaniu, będzie „Zrównoważone budownictwo - Inwestycja w przyszłość". Zrównoważony rozwój jest jednym z najważniejszych i najbardziej aktualnych zagadnień we wszystkich dziedzinach działalności człowieka i funkcjonowania gospodarki. „Zrównoważone budownictwo" to świadome kierowanie się zasadami ekonomii, ekologii i ergonomii w budownictwie, mające na celu optymalizację sprawności energetycznej budynku, zapewnienie bezpieczeństwa, komfortu i funkcjonalności użytkowej oraz zminimalizowanie skutków oddziaływania na środowisko naturalne.

Tematyka targów Budma obejmuje wszystkie etapy realizacji inwestycji budowlanej - od projektowania, prac gruntowych oraz sprzętu budowlanego na placu budowy, przez elementy konstrukcyjne, ściany i elewacje, stropy, posadzki, stolarkę otworową, drzwi, dachy, chemię budowlaną,  po systemy wykończeniowe i systemy zarządzania budynkiem.

Atutem BUDMY jest nowoczesna, interaktywna formuła targów. Ekspozycję wzbogacają liczne przestrzenie specjalne i dynamiczne pokazy, na których w atrakcyjny i widowiskowy sposób prezentowane są najnowsze technologie i materiały budowlane. Targom towarzyszy kilkadziesiąt specjalistycznych konferencji oraz emocjonujące zmagania rzemieślników rywalizujących o mistrzowskie tytuły. Dzięki zakrojonym na szeroką skalę działaniom promocyjnym oraz bliskiej współpracy medialnej z kilkudziesięcioma tytułami prasy branżowej i tematycznymi portalami internetowymi informacje o targach BUDMA docierają do szerokiego grona specjalistów w kraju i zagranicy.
Komplementarna oferta

Podczas najbliższej Budmy rozwiązania dla budownictwa mieszkaniowego uzupełnione zostaną o ofertę obejmującą pozostałe sektory budownictwa.

Ekspozycja będzie podzielona na  następujące segmenty:
-  Budownictwo mieszkaniowe, infrastruktury społecznej i użyteczności publicznej – fundamenty, ściany, izolacje, okna, drzwi, dachy, drewno, kamień, chemia, narzędzia
-  Budownictwo przemysłowe – posadzki, konstrukcje stalowe, hale
-  Budownictwo drogowe – projektowanie, geotechnika, kruszywa, nawierzchnie, infrastruktura drogowa

Wymiana doświadczeń, poszerzenie wiedzy
Poznańskie targi budowlane to niepowtarzalna okazja do wymiany doświadczeń i nawiązania strategicznych kontaktów biznesowych. To również atrakcyjny program wydarzeń stanowiących cenne źródło wiedzy o najnowszych technologiach i trendach w sektorze budowlanym. Organizatorzy już dzisiaj zapraszają do udziału w seminariach, konferencjach i wydarzeniach specjalnych w ramach Dnia Inżyniera Budownictwa, Dnia Architektury, Dnia Urbanisty, Dnia Dekarza. Na szczególną uwagę zasługują również: projekt BudShow – budowa modelowego domu, prezentacja ofert firm prezentujących rozwiązania dla budownictwa pasywnego oraz Wioska Domów Drewnianych.

W tym samym czasie na terenie poznańskich targów odbędą się również:

- Targi Maszyn i Komponentów do Produkcji Okien, Drzwi, Bram i Fasad WinDoor-tech
-  Centrum Budownictwa Sportowego - Sport, Rekreacja, Wellness & SPA.

Więcej informacji: www.budma.pl